Epson BX320FW Mavi Muadil Kartuş

85,00 

BOLD Muadil Kartuş | Bitmeyen Kartuş

Sipariş Hattı: 0(212) 358 2 358 pbx

ÜCRETSİZ Kurye ile İstanbul’da AYNI GÜN adrese teslimat.

kapida-odeme hizli-teslimat ucretsiz-kargo

Stok kodu: MT1292-15 Kategoriler: ,

Epson BX320FW Mavi Muadil Kartuş

Hızlı ServisEpson BX320FW Mavi Muadil Kartuş. Orjinal kartuşa eşdeğerde üretilen Epson T1292 mavi muadil kartuş, Epson Stylus Office BX320FW Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı ile tam uyumludur. Yüksek kalitede üretilen epson BX320FW mavi muadil kartuş ile kusursuz çıktılar alır, yazıcınızı güvende tutarsınız. Sıfır kutulu BX320FW muadil kartuş iki yıl garantilidir.

Epson BX320FW Kartuş Özellikleri
Marka : EPSON
Model: T1292 (C13T12924021)
Stok Kodu: MT1292
Renk: Mavi (Cyan)
Baskı Kapasitesi: 7 ml
Durumu: Kutulu Sıfır İthal Kartuş
Garanti: 24ay

Epson BX320FW Muadil Kartuş Hakkında

Epson BX320FW Muadil Kartuş, baskı sayısı ve baskı kapasitesi Epson BX320FW Orijinal Kartuş ile eşdeğerde üretilmiş sıfır kutulu fabrikasyon üründür. Orjinal EPSON kartuş ile tek farkı fiyatı olan BOLD KARTUŞ güvenceli BX320FW muadil kartuş, yazıcınıza asla zarar vermez. Orijinal Kartuş yerine Muadil Kartuş kullanarak birkaç kartuş değişiminde bir yazıcı fiyatı tasarruf etmiş olursunuz. Orjinal kartuş fiyatları bütçenizi zorluyorsa, uygun fiyatlı BX320FW muadil kartuş tercih ederek maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

BOLD KARTUŞ, muadil kartuş ihtiyaçlarınıza pratik hızlı çözümler sunmaktadır. ÜCRETSİZ Kurye Servisimiz ile ihtiyacınız olan kartuşları İstanbul’da aynı gün adresinize teslim ediyoruz. Teslimat anında kapıda ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi adresinize teslim eden kuryemiz, sıfır ithal BX320FW muadil kartuşu Epson Mürekkep Püskürtmeli Yazıcınıza takarak test çıktısı almaktadır. Eğer kartuşu beğenmezseniz ödeme yapmayınız! Kurye Servis Bölgelerimizin dışında kalan yerlere Kargo ile hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin her yerine aynı gün kargo teslimatı yapıyoruz. Eğer memnun kalmazsanız, ürünlerimizi koşulsuz iade edebilirsiniz.

Delta Toner, BOLD marka muadil kartuşların tek yetkili Türkiye distribütörüdür. Firmamızca piyasaya arz edilen A+ Premium Gold İthal Muadil Kartuşlar uluslararası test kuruluşları tarafından yapılan testler sonucunda ISO/IEC 24711 kalite ve çevre standartlarına uygunluğa hak kazanmıştır. Sıfır Kutulu İthal BX320FW Muadil Kartuşları güvenle tüketebilirsiniz.

Kaliteli ürün ancak iyi SERVİS ile mükemmellik demektir. Firma olarak servise en az ürün kalitesi kadar önem veriyor, mükemmel olmak için gayretle çalışıyoruz. Satın almış olduğunuz BX320FW muadil kartuşun standartlara uygun baskı kalitesi ve baskı kapasitesi birebir değişim olanağı ile GARANTİ altındadır. Lütfen garanti etiketlerini sökmeyiniz. İhtiyaç halinde arayın, hızlı servisimiz aynı gün adresinize gelsin, garanti kapsamında probleminizi ücretsiz çözüme kavuştursun. Hem paranız zayi olmasın hem de işiniz yarım kalmasın.

NOT: Sıfır İthal BX320FW Muadil Kartuş üzerinde çeşitli koruma aparatları ile gelmektedir. Kartuşu epson inkjet yazıcıya takmadan önce, genellikle turuncu renkte olan KAPAK çıkartılmalı ve mürekkep ya da hava kanalını kapatan BANT varsa çekilmelidir. DİKKAT! Bu işlemi yaparken, kesinlikle kartuş üzerindeki çipe ve mürekkep yollarına dokunmayınız. Kartuşu saklarken nemden ve sıcaktan koruyunuz.

Kartuş Koruma Aparatlar

Çalışma saatlerimiz, hafta içi sabah 9:00 akşam 18:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır. Saat 12:00’a kadar verilen siparişler genellikle aynı gün, saat 12:00’dan sonra verilen siparişler ise ya aynı gün ya da takip eden mesai günü saat 12:00’a kadar teslim edilmektedir.

BOLD KARTUŞ | Daha Kaliteli Çıktı, Daha Fazla Baskı

r e n k l e r i n   d o ğ a l l ı ğ ı

Muadil Toner